Mindfulnesstrainer vervolgopleiding (MBCT/MBSR) in 11 dagen

 

Startdatum:
17-01-2024 10:00 u

Aantal keren/duur:
11 x dag

Locatie:
Westeinde 175L, 2512 GX Den Haag, Nederland

Prijs: 
€ 1899,-

Trainer:

    Aanmelden voor de training
    (aanmelding is pas definitief na contact met de trainer)

    In deze vervolgopleiding leer je op zorgvuldige en doorleefde wijze een mindfulnessprogramma aan te bieden. Je leert het programma van de mindfulness-based cognitive therapy (MBCT) en de mindfulness-based stress reduction (MBSR) beide grondig kennen. Het curriculum van de MBSR is het officiële programma zoals voorgeschreven door het Instituut waar de MBSR door Jon Kabat-Zinn werd ontwikkeld. Het curriculum van de MBCT is het vigerende programma, zoals beschreven in Segal e.a. 2013.

    Beide programma’s worden uitgereikt en na afloop van de opleiding ben je in staat om beide programma’s uit te voeren.

    Je kunt je na de opleiding (als je ook aan de andere eisen voldoet) laten certificeren bij de VVM.

    Mindfulnesstrainer vervolgopleiding (MBCT/MBSR) in 11 dagen

      Aanmelden voor de training
      (aanmelding is pas definitief na contact met de trainer)

      Start: 17 januari 2024 | 11 dagen
      Locatie: in het centrum van Den Haag
      Kosten: 1899 euro incl. cursusmateriaal, handouts, audiobestanden, koffie en thee. Bij inschrijving voor 1 oktober 2023 is er een vroege vogel-korting.
      Docent: Hende Bauer, oprichtster van het Centrum voor Mindfulness, Compassie en Psychotherapie in Den Haag (sinds 2007). Zeer ervaren mindfulnesstrainer- en opleider, BIG-geregistreerd psychotherapeut en GZ-psycholoog, erkend compassietrainer, gecertificeerd supervisor VGCT en supervisor NVP, en gecertificeerd leertherapeut NVP. Hende beoefent Zen en gaat jaarlijks meerdere keren op retraite.

      Kijk voor meer informatie op onze website, of mail of bel ons. We horen graag van je!

      Geef een reactie