Mindful Management in de zorg

Onlangs hebben we een 8-weken programma afgesloten in het Elisabeth-Tweesteden-Ziekenhuis in Tilburg speciaal voor leidinggevenden. Docenten waren Ben van den Brand en Dorle Lommatzsch. We kozen bij de managers voor een aanpak waarbij mindfulness-oefeningen werden afgewisseld door mindful communicatie-oefeningen en beschouwingen vanuit de Theroy U. Een geslaagde mix, waarop we veel positieve feedback ontvingen. We gaan voor een vervolg in het voorjaar!

Dit is wat een van de managers ons teruggaf:

“Elke bijeenkomst kwam ik met meer energie thuis als toen ik de bijeenkomst binnenliep. Dat is voor mij persoonlijk een enorm goede graadmeter. Dat gekoppeld aan de uitleg hoe mindfulness werkt in je hersenen, maakt dat ik blij ben dat ik mijn twijfel eerder dit jaar overwonnen heb en deelgenomen heb.
De mindful communicatie oefeningen waren vaak een eyeopener en met regelmaat merkte ik dat er een kwartje viel. Ik pas deze richting regelmatig toe in mijn gesprekken met mijn medewerkers en het team”.

Ben je benieuwd of mindfulness ook iets voor jou is? Kijk bij de mindfulness activiteiten en trainingen.

Geef een reactie