Zo nu en dan stuur ik mijn (oud) cursisten en andere geïnteresseerden een nieuwsberichtje. Een berichtje met een herinnering en met wat activiteiten die ik organiseer.  Deze keer een herinnering over een herstelmoment.
Voor de Zuid-Hollanders onder ons zal ik vanaf nu mijn mini-berichtjes ook op dit nieuwsforum zetten. En binnenkort zullen ook andere trainers hier hun nieuwsberichten plaatsen. 

Ik had het me nog zo voorgenomen….
Op tijd naar bed gaan, op tijd opstaan, elke dag yoga doen en een langere meditatie doen, regelmatig pauzes nemen en verder lekker aan het werk. En vooral niet meer doen dat voor mijn lichaam fijn is.
Kortom, ‘Alleen dat doen wat mogelijk is’.
Helaas… 2 weken na de vakantie lijkt het niet zo simpel te zijn.
Lange werkdagen, nog even dat mailtje versturen, die afspraak ertussen proppen.
Het lijkt alsof ik niets heb geleerd van de afgelopen jaren….

Maar is dat ook echt zo?
Alleen al door het stellen van die vraag kwam ik erachter dat het niet zo is.
Ik las nu namelijk wel af en toe een korte (adem)pauze in, ik heb nu dagdelen waarin ik helemaal niets afspreek en mezelf de tijd geef om niets te doen.
Maar het grootste verschil is denk ik wel dat ik compassie voel voor mijn eigen enthousiasme. Dat ik weet dat al die dingen die ik doe vanuit enthousiasme komen.
Dat ik mezelf nu regelmatig bijvoorbeeld de vraag stel wat de vermoeidheid nodig heeft, of wat het enthousiasme nodig heeft.

Misschien ook een fijne vraag voor jou.
Wat heb je nu nodig als je eens liefdevol naar jezelf kijkt?
Wat heeft je angst, je verdriet, vermoeidheid of welke gemoedstoestand dan ook, nodig?

Als je daar eens in wilt oefenen kun je dinsdag a.s. naar de meditatie-avond komen.
Je kunt je met deze link aanmelden.


En een andere manier om te oefenen…..
Ik ben onlangs, via Mindfulness voor elke dag, een facebookgroep gestart waar deelnemers in een veilige omgeving ervaringen kunnen delen en inspiratie kunnen opdoen.

In deze groep vind je medebeoefenaars en trainers.
We delen er meditaties, linken, teksten en natuurlijk elkaars ervaringen.
Je kunt er ook je vragen stellen. Er is altijd wel een medebeoefenaar of trainer die je kan helpen met zijn of haar ervaringen.

Om de groep veilig te houden hebben we besloten om éénmalig 10 euro te vragen om aan te kunnen sluiten.
Zo hopen we samen te kunnen zijn met mensen die er bewust voor kiezen.

Laat je inspireren en meld je aan bij de groep.
Na betaling via deze link zullen we je lidmaatschap goedkeuren.

Samen maken we de wereld ietsje mooier

Ben je benieuwd of mindfulness ook iets voor jou is? Kijk bij de mindfulness activiteiten en trainingen.

Geef een reactie