Verliefd op een blaadje…? Bericht gepubliceerd op:7 juni 2018 Bericht reacties:1 reactie Hoe is het voor jou om doelloze liefde te voelen voor een blaadje? Zonder er iets voor terug te verwachten? Share4TweetSharePin Share4TweetSharePin Lees meer artikelen Vorig berichtZeg JA! Volgend berichtZó veel doen Dit bericht heeft één reactie Greet Wijgerde 7 jun 2018 Beantwoorden Het is zo belangrijk fauna en flora te respecteren . Ik zal nooit bloemen uit de tuin in een vaasje zetten uit respect voor de natuur . Indien k een bloemstukje wil maken ,ga ik bloempjes kopen in de winkel….. Geef een antwoord Reactie annulerenReactieVul je (gebruikers)naam in om te reageren Vul je e-mail in om te kunnen reageren Vul je website URL in (optioneel) Δ Geef me bericht als er nieuwe reacties zijn.
Greet Wijgerde 7 jun 2018 Beantwoorden Het is zo belangrijk fauna en flora te respecteren . Ik zal nooit bloemen uit de tuin in een vaasje zetten uit respect voor de natuur . Indien k een bloemstukje wil maken ,ga ik bloempjes kopen in de winkel…..
Het is zo belangrijk fauna en flora te respecteren . Ik zal nooit bloemen uit de tuin in een vaasje zetten uit respect voor de natuur . Indien k een bloemstukje wil maken ,ga ik bloempjes kopen in de winkel…..